Tibetský teriér
Candramasi Khatakhyi

      

NOVINKY
  
23/01/2005
24.09.2004
 se Canynce narodili kluci - mají krásné barvy 3 černí s velkými bílými znaky a 1 sobolí s bílými znaky. Všichni našli nové domovy a věříme, že budou dělt svým páníčkům hodně radosti.
        
1/9/2004 Zaregistrovaly  jsme si název chovné stanice SKRA SHAD ( v překladu z tibetštiny .. pramínky srsti)

Kromě toho, že Negie získala Českého junioršampiona máme velikou radost, že se zřejmě povedla naše červencová švýcarská výprava na svatbu Candry a Nima

     
26/02/2004 Obě naše holky se v roce 2003 činily. Kromě toho, že nám dělají radost tím, že je máme, Canynka splnila podmínky pro udělení Polského šampiona a Klubového šampiona TTC. Na mezinárodní výstavě v únoru 2004 pak splnila podmínky pro udělení Šampiona ČR. Pomalu se začínáme poohlížet po nějakém pěkném ženichovi, abychom si užily s Canynkou štěňátka.

Néža je velmi temperametní pejsek a na výstavách rozhodně nezaostává za Canynkou. Pomalu se chystáme dodělat Českého Junioršampiona.

    

  

06/03/2003

Náš kocourek Kitchie už pomalu dorůstá ve velkého kocoura. Je pořád stejně hravý a temperamentní.  Na naši novou členku smečku chvíli reagovali tak, že se stávali  nevididtelnými, ale teď už si na sebe pomalu zvykli. Jen občas, když je Negie prohání, schovají se všichni na skříň a ona ječí dole.

  

14/02/2003

Máme slvělou zprávu!

V únoru jsme si za laskavého přispění paní Ibolye Turac (v jejich chov. stanici TT Shangrila mají Canynčina polobratra)  dojeli do Maďarka pro náš nový psí přírůstek, který jsme vám slibovali. Je to fenka puliho Dorka Banhegyi.

Říkáme jí Negie ("Néžinka") a užíváme si s ní hodně legrace. Povahou je velmi podobná tibeťákovi. Je opravdu velmi temperametní. Nače sluníčko je jediný pulík bílé barvy v Čechách. Pulíků je u nás vůbec velmi málo, ačkoli je to plemeno velmi zajímavé.

Časem vám přineseme více informací nejen o naší Negie, ale také o plemeno Puli.

 
24/10/2002

Trochu se nám podařilo doplnit naše stránky o Candřiny výstavní výsledky a o informace o naší malé ZOO

  
18/10/2002

Zásadní novinkou je, že jsme se konečně propracovali na Internet a můžete se tak postupně o nás dozvědět něco více. Stránky jsou zatím velmi stručné, časem jistě přidáme další informace a hlavně fotografie a výstavní výsledky naší Candry.

  

Pokud se vám naše stránka líbí, vraťte se na její začátek a podepište naší návštěvní knihu. Také budeme velice rádi, když na své stránky umístíte náš banner.

  

 

Copyright © Radana Sojková, Legs-Smon TTs