Tibetský teriér
Candramasi Khatakhyi

      

LINKY NA PŘÁTELE

Jsme členy jediného klubu, který v České republice sdružuje chovatele, majitele a přátele tibetských teriérů Tibetan Terrier Clubu ČR.

Candra k nám přišla z chovatelské stanice Ing. Soni Pavlíkové z Prahy KHATAKHYI. Smečka Khatakhyi čítá, kromě paniček, 4 tibetské teriéry, z toho jednoho psa a tři fenky.

  

Tuto  stránku nám vytváří velitelka smečky LEGS-SMON tibetských teriérů Ing. Radana Sojková. Kamarádka U-ti je jen o měsíc starší než naše Candra a jsou tedy konkurentkami na výstavách. Ale jak vidíte, naše "řevnivost" není rozhodně veliká. 

  

Na této stránce najdete informace o TASHI BODJUL tibetských teriérech z Lodhéřova u Jindřichova Hradce. Najdete zde mimo jiné i výsledky výstav TT v Čechách a obsáhlé linky na stránky TT v Čechách i ve světě.

    

Na této  stránce najdete informace o SENGGE TT z Olomouce a dále velké množství informací o historii chovu TT v České republice, o historii klubu sdružujícího chovatele, majitele a přátele TT Tibetan Terrier Clubu ČR, výsledky světových výstav, klubové šampiony TTC a další zajímavosti.

   

   

Stránka některých výstavních výsledků TT jak v Čechách, tak v zahraničí s fotografiemi. 

 

   

Na této stránce najdete informace o DJOMO GANGKAR tibetských teriérech z Dobříše u Prahy

 

Copyright © Radana Sojková, Legs-Smon TTs